پلی نار/درباره ما

درباره ما

 
پلی‌نار در سال 1371 تاسیس شد و در سال 1379 با ظرفیت اسمی سالانه 50000 تن در سال فعالیت کرد و در سال 1393 به 65000 تن در سال توسعه یافت. پلیمرهای تولیدی با گریدهای مختلف هموپلیمرهای پلی پروپیلن هستند. علاوه بر این، ما ظرفیت خود را به گریدهای مختلف  PP Compounding و PP Random Copolymer در سال 1396 با ظرفیت اسمی سالانه 110000 تن افزایش داده‌ایم.
 
بهداشت، ایمنی و محیط زیست پلی نار
در پلی‌نار، ما کسب‌وکار خود را به شیوه‌ای مسئولانه انجام می‌دهیم که از سلامت و ایمنی کارکنان، مردم و محیطی که در آن 
زندگی می‌کنیم محافظت می‌کند.
ما سطح کیفی را در HSE حفظ می کنیم که به ما امکان می دهد فرهنگ پیشگیری از خطر خود را بر اساس نظم و انضباط و احترام به فرآیندها و رویه های ایمنی تعیین شده تقویت کنیم.
ایمنی یکی از ارزش‌های اصلی پلی‌نار است که شامل ایمنی کار و فرآیندها، استفاده ایمن از محصولات و تولید زباله ایمن است. ما در تلاش هستیم تا به طور مداوم در ایمنی محل کار خود تکامل پیدا کنیم تا به نتایج مطلوب برای خود و جامعه خود برسیم.
ما به طور مداوم به دنبال رشد و توسعه راه حل های نوآورانه برای جلوگیری از اثرات زیست محیطی در طول استفاده از محصولات توسط مشتریان خود هستیم.
 
گواهینامه ها
به عنوان اولین هدف، شرکت پلی‌نار مفتخر است که در تمام مراحل تولید از داده‌های تاسیس به منظور تسهیل و برآورده کردن انتظارات مشتریان داخلی و بین‌المللی به کیفیت توجه زیادی دارد. علاوه بر تولید محصولات با کیفیت قابل رقابت با بازار جهانی،پلی نار گواهینامه های استاندارد بین المللی تضمین کیفیت (ISO 9001) ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی(OHSAS 18001) ، سیستم مدیریت محیط زیست (ISO 14001) و گواهی REACH از DQS  GmbH آلمان را دریافت کرده است.